Barnvagn, modell äldre, Emmaljunga. Längd: 105 cm, djup: 42 cm, höjd: ca 90 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4208
Björnssons Auktionskammare
Lauritz.com - Barnvagn med rottingkorg, sekelskiftet 1900 | Kurve
Auktionsobjekt Barnvagn säljes via konkursauktion
Barnvagn Odders barnevognsfabrik, 1940-tal - Stockholms Auktionsverk
Barnvagn, 60/70-tal, Peggy. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1414
BISKVIDOCKOR, samt barnvagn, 10 delar, Tyskland, 1910-20-tal. - Bukowskis
LARGO duo kombi barnvagn NY i bästa .. | Köp från 4baby på Tradera (525589369)
Auktion på okänd plats. Människor kantar en grusväg upp mot en bostad. En ung kvinna med barn i vagn promenerar mot fotografen. - Grenna Museum– Andréexpeditionen Polarcenter / DigitaltMuseum
BARNVAGN, Brennabor, tidigt 1900-tal. - Bukowskis
Barnvagn. - Smågårde Auktioner
Auktion | Barnvagn från omkring 1920 talet | Stockholms | Barnvagnar, 1920-talet, Auktion
Barnvagn omkring 1950-tal - Stockholms Auktionsverk
Babya Gislaved - AUKTION! Var med och buda på en röd Sulky S från Kronan, till förmån för UNICEF's insamling till barn på flykt. Just nu befinner sig 30 miljoner barn på
BARNVAGN, Wilson Silver Cross. Övrigt - Övrigt - Auctionet
Barnvagn Wilson Silvercross - Stockholms Auktionsverk